Klidná a zábavná dovolená v Port Ghalib

DestinaceMarsa AlamEgypt

Egyptská Marsa Alam, jedna z nejoblíbenějších dovolenkových destinací, nabízí spoustu krásných letovisek. Jedním z nich je i malebný Port Ghalib s krásnou promenádou, písčitými plážemi a průzračným Rudým mořem.

S CK Blue Style můžete zažít nezapomenutelnou dovolenou v Egyptě hned v několika destinacích, mezi něž patří i oblíbená Marsa Alam. Tato oblast je velice krásná a klidná, proto se hodí zejména pro cestovatele, kteří si chtějí užít odpočinkovou dovolenou na plážích zalitých slunečními paprsky u průzračně čistého Rudého moře. 

Najde se tu však jedna výjimka – městečko Port Ghalib. I zde určitě zažijete okouzlující dovolenou plnou pohody, odpočinku a zábavy s jedním malým rozdílem. V letovisku to totiž žije i po setmění, přestože klidnějším způsobem než v rušných destinacích jako Hurghada nebo Sharm El Sheikh. Zkrátka a jednoduše tu najdete jak odpočinek, tak pestré možnosti zábavy.

Port Ghalib je uměle vybudované městečko, ve kterém najdete přístav, nádhernou promenádu vybízející k večerním procházkám okolo příjemných kaváren a restaurací, pěkné hotely prověřené po stránce kvality služeb a nabízející stravování formou all inclusive, nákupní zóny, golfová a volejbalová hřiště i další místa, kde lze sportovat, a mnoho dalšího. Několik dní v týdnu má dokonce otevřeno také místní diskotéka, pokud byste zatoužili po noci plné hudby a tance. 

Na přilehlé písčité pláži se můžete opalovat, relaxovat, plavat i šnorchlovat. Rudé moře tady nabízí pozvolný vstup do vody a je bohaté na pestrobarevná hejna ryb a další mořské živočichy. Ty můžete navíc spatřit hned několik metrů od pobřeží. Hoteloví hosté mohou na pláži zdarma využít lehátka i slunečníky a vypůjčit si plážové osušky. Najdete tu také toalety, sprchy a all inclusive bar, kde místo placení stačí jen ukázat hotelový náramek.

Letovisko je vhodné i pro rodiny s dětmi. Ideální je již zmíněný pozvolný vstup do moře, ale také přítomnost dětského hřiště, aquaparku a nabídka bohatých animačních programů. Během těch se vaše ratolesti zabaví a vy tak můžete mít chvíli čas sami pro sebe.

Slide

Vyrazte s CK Blue Style do egyptského letoviska Port Ghalib a zažijte romantické chvíle při západu slunce, vychutnejte si okamžiky klidu s osvěžujícím koktejlem nebo vodní dýmkou a nasbírejte mnoho nezapomenutelných zážitků!

Burj Khalifa

Největší atrakce Dubaje – slavná Burj Khalifa

Experti na cestách: 37. díl

Experti na cestách

Mohlo by vás zajímat

Cestujte s námi: Výhody First Minute dovolené

First Minute dovolená: Široká nabídka, výhody a slevy

Jaké jsou výhody koupě zájezdu u cestovní kanceláře? Proč si pořídit dovolenou s dostatečným předstihem? V čem se First Minute dovolená liší od Last Minute? To všechno vám prozradíme v tomto článku! Share Tweet Email

Číst více

Cestovka b.s. | 1. díl

I sebevětší cestovní kancelář nějak začínala. Třeba jen ve dvou lidech a s malým autem, bez kancelářských prostor, s kamarádem grafikem ze Stodůlek, kde v dětském pokoji vznikl první katalog… Tak začínala právě ta naše. Share Tweet Email

Číst více

Svojanov

Svojanov: Strašidelný hrad s děsivou pověstí ukrýval zazděné kostry

Hrad Svojanov, stojící v okrese Svitavy, založil kolem roku 1224 královský purkrabí Svéslav z Bořitova. Patří k nejstarším kamenným sídlům u nás. Když v roce 1265 vyhlásil král Přemysl Otakar II. nedaleké královské město Polička, nabyl tím na významu. Share Tweet Email

Číst více