Destinace - Blue Style Blog
Tlačítko Zpět nahoru
„Člověk musí jet daleko, hrozně daleko, aby se dostal co nejblíž k domovu." Karel Čapek

Destinace

61. díl – Dubaj

DubajExperti na cestách

61. díl – Dubaj

   •   4. dubna 2024

Vítejte u speciálu Blue Style Expertů na cestách! Moderátorka Alice Procházková vás zavede do Dubaje, nejrychleji rostoucího města na světě. Ukáže vám nejvyšší budovu světa Burj Khalifu, největší tančící fontánu a umělý ostrov Palm Jumeirah. Můžete se těšit na snídani s tučňáky nebo na prohlídku „sedmihvězdičkového“ hotelu Burj Al Arab, kde si můžete vychutnat i zlaté kapučíno nebo zákusek posypaný zlatem. Podíváte se také na trh se zlatem a největší zlatý prsten vážící 64 kg. Nesmí chybět ani návštěva nákupního centra Dubai Mall, které nabízí nespočet obchodů a atrakcí. Dubaj je prostě město, kde je stále co objevovat.

Číst více

60. díl – Bulharsko

BulharskoExperti na cestách

60. díl – Bulharsko

   •   28. března 2024

Jaké jsou nejnovější trendy pro letošní letní dovolenou? To vám prozradí obchodní ředitelka CK Blue Style Lenka Pátek, která také odhalí, proč stále více lidí láká Bulharsko. Rybář, zálesák, spisovatel a influencer Matěj Houška se svěří s jeho vysněnou destinací a meteoroložka Dagmar Honsová vám poví více o počasí v Bulharsku. Připravte se na inspirující cestovatelský speciál plný užitečných rad a zajímavých cestovatelských tipů!

Číst více

59. díl – Poznávací dovolená a okruhy – Egypt, Maroko, Turecko, Omán

OmánTureckoEgyptExperti na cestáchMaroko

59. díl – Poznávací dovolená a okruhy – Egypt, Maroko, Turecko, Omán

   •   21. března 2024

Tento díl je určen zejména těm, kteří preferují aktivní dovolenou a chtějí poznat nová místa, historii a zažít místní kulturu. Obchodní ředitelka CK Blue Style Lenka Pátek představí různé destinace: plavbu po egyptském Nilu na luxusní lodi, osmidenní cestu napříč barvitým Marokem, let balonem v turecké Kappadokii nebo putování Ománem s jeho panenskou přírodou. Dozvíte se také, kdy je nejlepší vyrazit na poznávací dovolenou, a youtuber, kulturista Jakub Enžl prozradí, zda na dovolené preferuje odpočinek, nebo raději vyráží na výlety.

Číst více

58. díl – Omán

OmánExperti na cestách

58. díl – Omán

   •   14. března 2024

Ve speciálu Blue Style Expertů na cestách se reportérka Petra Staňová vydala do Ománu, aby prozkoumala nejluxusnější hotely této exotické destinace. Během své cesty navštívila také nádhernou písečnou poušť Rub al-Chálí, jednu z nejpůsobivějších na světě. Petra ochutnala místní exotické ovoce i různé pokrmy z velbloudího masa, čímž si přiblížila autentické ománské chutě a tradice.

Číst více

56. díl – Turecko – Bodrum, novinky – Marsa Matrouh, Sardinie, Madeira

Marsa MatrouhBodrumSardinieMadeiraExperti na cestách

56. díl – Turecko – Bodrum, novinky – Marsa Matrouh, Sardinie, Madeira

   •   29. února 2024

Blue Style Experti na cestách vás tentokrát zavedou do města Bodrum v Turecku, které je další oblíbenou destinací. Toto historické město, které připomíná starověké Řecko, nabídne mnoho zajímavostí a krás. Obchodní ředitelka CK Blue Style Lenka Pátek prozradí, co všechno tato oblast nabízí. Navíc představí novinky v nabídce Blue Style: Marsa Matrouh v Egyptě, která se pyšní mořem připomínajícím Karibik; Sardinii s malebným městečkem Cagliari plným barevných domků a krásným přístavem; a Madeiru, která je ideální pro ty, kteří mají rádi přírodu a trekking. Na závěr se s vámi herec Václav Neužil podělí o své oblíbené dovolenkové destinace.

Číst více

55. díl – First minute, Plavba po Nilu, Marsa Matrouh

Marsa MatrouhExperti na cestách

55. díl – First minute, Plavba po Nilu, Marsa Matrouh

   •   22. února 2024

Dovolená může mít pro každého jinou podobu. Tento speciál Blue Style Expertů na cestách vás zavede do egyptské Marsa Matrouh, které se přezdívá egyptský Karibik, nebo na plavbu po egyptském Nilu na luxusní lodi. Sales director CK Blue Style Nicole Okonkwo Gattuso a guide care supervisor CK Blue Style Eva Sekalová vám poskytnou cenné rady, jak si vybrat tu správnou dovolenou podle vašich preferencí. Zatímco někteří hledají klidné hotely pro dospělé, jiní, jako senioři, preferují all inclusive pobyty s možností objevování okolí. Navíc vám herečka Šárka Krausová prozradí své oblíbené dovolenkové destinace. Připravte se na cestovatelský speciál, který vám pomůže naplánovat vaši ideální dovolenou.

Číst více

52. díl – Spojené arabské emiráty – Ras Al Khaimah

Ras Al KhaimahExperti na cestách

52. díl – Spojené arabské emiráty – Ras Al Khaimah

   •   1. února 2024

Spojené arabské emiráty jsou vynikající destinací pro vaši dovolenou právě v tomto období. V novém dílu Blue Style Expertů na cestách se zaměříme na zajímavosti Ras Al Khaimah, který je považován za nejkrásnější emirát. Pyšní se rozmanitou přírodou a nabízí adrenalinový zážitek v podobě nejdelší lanové dráhy na světě. Lákadla tohoto kouzelného místa prozradí obchodní ředitelka CK Blue Style Lenka Pátek. Influencer Immanuel Adenubi, který má rád dobrodružství, sdílí svůj cestovatelský zážitek z této destinace a moderátor TV Nova Rey Koranteng prozrazuje, kam rád cestuje a co ho na oblíbených místech nejvíce přitahuje.

Číst více

51. díl – Kapverdy

SalExperti na cestách

51. díl – Kapverdy

   •   25. ledna 2024

Tentokrát vám Blue Style Experti na cestách přináší pokračování speciálu o kapverdském ostrově Sal. Vendula Pizingerová, prezidentka nadačního fondu Kapka naděje, která se do Kapverd zamilovala, se rozhodla prozkoumat ostrov křížem krážem. Navštívila solné jezero a pochvalovala si vynikající služby hotelů. Zdejší pláže patří k nejkrásnějším na světě, což dělá z Kapverd ideální destinaci pro dovolenou po celý rok. Ostrovy celoročně lákají také milovníky vodních sportů díky ideálním podmínkám pro kitesurfing. Nezapomenutelným zážitkem je i lanový skluz Zipline Cabo Verde, dlouhý 1040 metrů, na němž můžete dosáhnout rychlosti až 100 km/h.

Číst více

49. díl – First minute dovolená, Bodrum, Sardinie

BodrumSardinieExperti na cestách

49. díl – First minute dovolená, Bodrum, Sardinie

   •   11. ledna 2024

Hlavním tématem nového dílu Blue Style Expertů na cestách jsou výhody nákupu First minute dovolené. Jak si vybrat dovolenou s předstihem a bez kompromisů vám poradí obchodní ředitelka CK Blue Style Lenka Pátek. Navíc vám představí dvě nové destinace v naší nabídce. Jde o turecký Bodrum a Sardinii. Prozradí, čím jsou tak výjimečné. Moderátor TV Nova Martin Pouva se podělí o své osobní tipy na plánování dovolené.

Číst více

48. díl – Kapverdy

Experti na cestáchKapverdy

48. díl – Kapverdy

   •   4. ledna 2024

V novém dílu Blue Style Expertů na cestách vás moderátorka Rebecca Diatilová zavede na prosluněné Kapverdy, kde na vás čekají dlouhé písečné pláže s tyrkysovou vodou a 365 slunečných dní v roce. Kapverdy jsou rájem pro milovníky vodních sportů, zejména kitesurfingu. Lucie Pašková, šéfdelegátka CK Blue Style na ostrově Sal, prozradí, čím tento ostrov okouzluje návštěvníky, a její kolegyně Lucie Andrýsková představí nejoblíbenější výlety. Můžete se těšit na jízdu na čtyřkolkách a pro milovníky plavby je tu oblíbený výlet katamaránem. Kapverdy nabízejí zábavu pro všechny věkové kategorie a bohatý noční život.

Číst více