Experti na cestách - Blue Style Blog
Tlačítko Zpět nahoru
Říká se, že cestování je jediná věc, kterou si koupíte a opravdu vás udělá bohatší. Tak vyrazte! Díky našim expertům budete přesně vědět kam, kdy a jak.

Experti na cestách

61. díl – Dubaj

DubajExperti na cestách

61. díl – Dubaj

   •   4. dubna 2024

Vítejte u speciálu Blue Style Expertů na cestách! Moderátorka Alice Procházková vás zavede do Dubaje, nejrychleji rostoucího města na světě. Ukáže vám nejvyšší budovu světa Burj Khalifu, největší tančící fontánu a umělý ostrov Palm Jumeirah. Můžete se těšit na snídani s tučňáky nebo na prohlídku „sedmihvězdičkového“ hotelu Burj Al Arab, kde si můžete vychutnat i zlaté kapučíno nebo zákusek posypaný zlatem. Podíváte se také na trh se zlatem a největší zlatý prsten vážící 64 kg. Nesmí chybět ani návštěva nákupního centra Dubai Mall, které nabízí nespočet obchodů a atrakcí. Dubaj je prostě město, kde je stále co objevovat.

Číst více

60. díl – Bulharsko

BulharskoExperti na cestách

60. díl – Bulharsko

   •   28. března 2024

Jaké jsou nejnovější trendy pro letošní letní dovolenou? To vám prozradí obchodní ředitelka CK Blue Style Lenka Pátek, která také odhalí, proč stále více lidí láká Bulharsko. Rybář, zálesák, spisovatel a influencer Matěj Houška se svěří s jeho vysněnou destinací a meteoroložka Dagmar Honsová vám poví více o počasí v Bulharsku. Připravte se na inspirující cestovatelský speciál plný užitečných rad a zajímavých cestovatelských tipů!

Číst více

59. díl – Poznávací dovolená a okruhy – Egypt, Maroko, Turecko, Omán

OmánTureckoEgyptExperti na cestáchMaroko

59. díl – Poznávací dovolená a okruhy – Egypt, Maroko, Turecko, Omán

   •   21. března 2024

Tento díl je určen zejména těm, kteří preferují aktivní dovolenou a chtějí poznat nová místa, historii a zažít místní kulturu. Obchodní ředitelka CK Blue Style Lenka Pátek představí různé destinace: plavbu po egyptském Nilu na luxusní lodi, osmidenní cestu napříč barvitým Marokem, let balonem v turecké Kappadokii nebo putování Ománem s jeho panenskou přírodou. Dozvíte se také, kdy je nejlepší vyrazit na poznávací dovolenou, a youtuber, kulturista Jakub Enžl prozradí, zda na dovolené preferuje odpočinek, nebo raději vyráží na výlety.

Číst více

58. díl – Omán

OmánExperti na cestách

58. díl – Omán

   •   14. března 2024

Ve speciálu Blue Style Expertů na cestách se reportérka Petra Staňová vydala do Ománu, aby prozkoumala nejluxusnější hotely této exotické destinace. Během své cesty navštívila také nádhernou písečnou poušť Rub al-Chálí, jednu z nejpůsobivějších na světě. Petra ochutnala místní exotické ovoce i různé pokrmy z velbloudího masa, čímž si přiblížila autentické ománské chutě a tradice.

Číst více

57. díl – Zákulisí cestovních kanceláří – infocesty

Experti na cestách

57. díl – Zákulisí cestovních kanceláří – infocesty

   •   7. března 2024

Blue Style Experti na cestách vám tentokrát poodhalí zákulisí cestovních kanceláří a vše, co předchází vaší dovolené, aby proběhla bez problémů. Zároveň vám Sales Director CK Blue Style Nicole Okonkwo Gattuso prozradí, jakou práci odvádějí cestovní kanceláře a co obnášejí infocesty, které umožňují důkladně poznat všechny aspekty nabízených destinací. Zajímá vás, jak tráví svou dovolenou olympijský vítěz Jiří Šlégr? Připravte se na zajímavé postřehy z jeho cestovatelských zážitků.

Číst více

56. díl – Turecko – Bodrum, novinky – Marsa Matrouh, Sardinie, Madeira

Marsa MatrouhBodrumSardinieMadeiraExperti na cestách

56. díl – Turecko – Bodrum, novinky – Marsa Matrouh, Sardinie, Madeira

   •   29. února 2024

Blue Style Experti na cestách vás tentokrát zavedou do města Bodrum v Turecku, které je další oblíbenou destinací. Toto historické město, které připomíná starověké Řecko, nabídne mnoho zajímavostí a krás. Obchodní ředitelka CK Blue Style Lenka Pátek prozradí, co všechno tato oblast nabízí. Navíc představí novinky v nabídce Blue Style: Marsa Matrouh v Egyptě, která se pyšní mořem připomínajícím Karibik; Sardinii s malebným městečkem Cagliari plným barevných domků a krásným přístavem; a Madeiru, která je ideální pro ty, kteří mají rádi přírodu a trekking. Na závěr se s vámi herec Václav Neužil podělí o své oblíbené dovolenkové destinace.

Číst více

55. díl – First minute, Plavba po Nilu, Marsa Matrouh

Marsa MatrouhExperti na cestách

55. díl – First minute, Plavba po Nilu, Marsa Matrouh

   •   22. února 2024

Dovolená může mít pro každého jinou podobu. Tento speciál Blue Style Expertů na cestách vás zavede do egyptské Marsa Matrouh, které se přezdívá egyptský Karibik, nebo na plavbu po egyptském Nilu na luxusní lodi. Sales director CK Blue Style Nicole Okonkwo Gattuso a guide care supervisor CK Blue Style Eva Sekalová vám poskytnou cenné rady, jak si vybrat tu správnou dovolenou podle vašich preferencí. Zatímco někteří hledají klidné hotely pro dospělé, jiní, jako senioři, preferují all inclusive pobyty s možností objevování okolí. Navíc vám herečka Šárka Krausová prozradí své oblíbené dovolenkové destinace. Připravte se na cestovatelský speciál, který vám pomůže naplánovat vaši ideální dovolenou.

Číst více

54. díl – Delegáti cestovních kanceláří

Život delegátaExperti na cestách

54. díl – Delegáti cestovních kanceláří

   •   15. února 2024

Vítejte u dalšího speciálu Blue Style Expertů na cestách. Zajímá vás, jaké jsou požadavky na pozici delegáta nebo animátora v cestovní kanceláři? Co vše pro vás mohou delegáti udělat právě v destinacích, jako je Bulharsko, Egypt nebo Kapverdy? Eva Sekalová, guide care supervisor z cestovní kanceláře Blue Style, více přiblíží, co tato práce obnáší. A vítězka MasterChef Česko, Besky, se s vámi podělí o své nejoblíbenější destinace.

Číst více

53. díl – Dovolená s dětmi

Experti na cestách

53. díl – Dovolená s dětmi

   •   8. února 2024

Blue Style Experti na cestách se zaměřili na praktické rady pro rodiny, které plánují dovolenou s dětmi. Obchodní ředitelka CK Blue Style Lenka Pátek a moderátorka TV Nova Kristina Kloubková, obě maminky s bohatými zkušenostmi, sdílí své tipy. Co je dobré mít s sebou, jak se na dovolenou s dětmi připravit a na co si dát pozor? Podělí se s vámi také o své zkušenosti a osobní zážitky. Na své dětství navíc zavzpomínala herečka Klára Trojanová a prozradila, kam nejčastěji jezdívala na dovolenou.

Číst více

52. díl – Spojené arabské emiráty – Ras Al Khaimah

Ras Al KhaimahExperti na cestách

52. díl – Spojené arabské emiráty – Ras Al Khaimah

   •   1. února 2024

Spojené arabské emiráty jsou vynikající destinací pro vaši dovolenou právě v tomto období. V novém dílu Blue Style Expertů na cestách se zaměříme na zajímavosti Ras Al Khaimah, který je považován za nejkrásnější emirát. Pyšní se rozmanitou přírodou a nabízí adrenalinový zážitek v podobě nejdelší lanové dráhy na světě. Lákadla tohoto kouzelného místa prozradí obchodní ředitelka CK Blue Style Lenka Pátek. Influencer Immanuel Adenubi, který má rád dobrodružství, sdílí svůj cestovatelský zážitek z této destinace a moderátor TV Nova Rey Koranteng prozrazuje, kam rád cestuje a co ho na oblíbených místech nejvíce přitahuje.

Číst více

1 2 3 7