Blue Style Blog - světem krok za krokem
Tlačítko Zpět nahoru
„Každému připadají hvězdy jiné. Tomu, kdo cestuje, ukazují cestu. Pro jiného jsou to jen světélka na nebi. Pro vědce je to problém k řešení.“ Antoine de Saint-Exupéry

Nejnovější příběhy z cestování

Experti na cestách

Experti na cestách: 41. díl

29. 6. 2023Experti na cestách

Už víte, kam letos pojedete na dovolenou? Experti na cestách vám přináší řadu tipů na nejhezčí a nejoblíbenější destinace. Dozvíte se také, jaké můžete očekávat počasí, kam se letos vydali české celebrity či na co si dát pozor při koupi Last Minute zájezdů. Hosty pořadu jsou Lenka Pátek, obchodní ředitelka společnosti Blue Style, a meteoroložka Dagmar Honsová.

Číst více

Experti na cestách

Experti na cestách: 40. díl

22. 6. 2023Experti na cestách

Jen 3 hodiny letu od Prahy se nachází překrásné letovisko Marsa Matrouh. Podívejte se na další reportáž od Petry Staňové a nechte se provést po této zatím neokoukané severoegyptské destinaci. Čekají na vás přepychové hotely i různorodé výlety a díky dlouhým plážím s jemným pískem a tyrkysovým mořem si budete připadat jako v Karibiku!

Číst více

Experti na cestách

Experti na cestách: 39. díl

15. 6. 2023Experti na cestách

Milujete výlety plné dobrodružství a poznávání? Tak přesně pro vás je jako stvořená destinace Marsa Matrouh nacházející se na severu Egypta. Pojďte s Experty na cestách a reportérkou Petrou Staňovou objevit ty nejzajímavější místa, která tato oblast nabízí!

Číst více

Experti na cestách

Experti na cestách: 38. díl

8. 6. 2023Experti na cestách

Hostem nového dílu Expertů na cestách je dermatoložka Monika Arenbergerová. Dozvíte se, jak se zdravě a bezpečně opalovat a co dělat, když se na sluníčku spálíte. Reportérka Petra Staňová vám spolu s Lenkou Pátek, obchodní ředitelkou CK Blue Style, představí egyptské letovisko Marsa Matrouh a herec Igor Orozovič prozradí, jak letos tráví dovolenou. 

Číst více

Experti na cestách

Experti na cestách: 37. díl

1. 6. 2023Experti na cestách

Země antických bohů plná historických památek a krásných pláži –⁠ to je Řecko. V dnešním díle Expertů na cestách vám Lenka Pátek, obchodní ředitelka CK Blue Style, prozradí na jaké řecké ostrovy se vypravit a co si zde nenechat ujít. Hostem pořadu bude rovněž rodilý Řek, Robert Karanikos, jenž kromě jiného představí oblíbenou řeckou hračku komboloi.

Číst více

Experti na cestách

Experti na cestách: 36. díl

25. 5. 2023Experti na cestách

Experti na cestách vám v tomto díle poradí, jak na dovolené zbytečně neplatit za atrakce, podle čeho si vybírat a jak nenaletět při placení za služby, které si na místě sjednáváte sami. O své cestovatelské sny se pak podělí herečky Sára Korbelová a Leona Skleničková. A k tomu vám ještě obchodní ředitelka CK Blue Style, Lenka Pátek, spolu s meteoroložkou Dagmar Honsovou prozradí, která destinace je ideální pro červnovou dovolenou.

Číst více

Experti na cestách

Experti na cestách: 35. díl

18. 5. 2023Experti na cestách

Objevte s námi chutě světa! O své zážitky se podělí jak obchodní ředitelka CK Blue Style Lenka Pátek, tak vítěz soutěže MasterChef Česko Roman Staša. Jaké bylo jejich nejlepší zahraniční jídlo, čemu se naopak vyhýbají a co si přivezli ze svých cest za recepty? Podle čeho si vybrat restauraci, co ochutnat a jaké speciality si lze z dovolené dovézt? To a mnohem víc se dozvíte v dnešním díle Expertů na cestách!

Číst více

Experti na cestách

Experti na cestách: 34. díl

11. 5. 2023Experti na cestách

V novém nabitém dílu Expertů na cestách se dozvíte, co obnáší práce delegátů a v čem všem vám mohou během dovolené pomoci. O svůj typický pracovní den i nejbizarnější zážitky se pak podělí Lucie Andrýsková, delegátka CK Blue Style. S Markem Jakoubkem si budeme povídat o Bulharsku, jeho krásách a také o zdejší kuchyni. A nebude chybět ani Dagmar Honsová a její předpověď počasí pro tuto úchvatnou destinaci.

Číst více

Experti na cestách

Experti na cestách: 33. díl

4. 5. 2023Experti na cestách

Experti na cestách vám v tomto díle poradí jak postupovat, pokud si chcete na dovolené půjčit auto nebo skútr, na co si dát pozor a co je nutné mít u sebe. Braňo Holiček, režisér seriálu Zlatá labuť, se pak podělí o svou nejlepší dovolenou a nebudou chybět ani tipy na destinace od Lenky Pátek, obchodní ředitelky CK Blue Style a předpověď počasí od meteoroložky Dagmar Honsové.

Číst více

Experti na cestách

Experti na cestách: 32. díl

27. 4. 2023Experti na cestách

Jaké výhody má online nákup dovolené? Nejen o tom v Expertech na cestách mluví Jana Galvis Rivera, vedoucí online oddělení CK Blue Style. Společně s meteoroložkou Dagmar Honsouvou pak také představí úchvatnou Madeiru, ostrov věčného jara. Predrag Bjelac, herec z filmu Harry Potter a Ohnivý pohár, prozradí, která destinace patří k jeho nejoblíbenějším. A fotografové Jana Kupčáková a Vladimír Váchal poradí, jak si z cest přivézt ty nejlepší fotografie.

Číst více

1 2 3 5