Experti na cestách - Blue Style Blog
Tlačítko Zpět nahoru
Říká se, že cestování je jediná věc, kterou si koupíte a opravdu vás udělá bohatší. Tak vyrazte! Díky našim expertům budete přesně vědět kam, kdy a jak.

Experti na cestách

56. díl – Turecko – Bodrum, novinky – Marsa Matrouh, Sardinie, Madeira

Marsa MatrouhBodrumSardinieMadeiraExperti na cestách

56. díl – Turecko – Bodrum, novinky – Marsa Matrouh, Sardinie, Madeira

   •   29. února 2024

Blue Style Experti na cestách vás tentokrát zavedou do města Bodrum v Turecku, které je další oblíbenou destinací. Toto historické město, které připomíná starověké Řecko, nabídne mnoho zajímavostí a krás. Obchodní ředitelka CK Blue Style Lenka Pátek prozradí, co všechno tato oblast nabízí. Navíc představí novinky v nabídce Blue Style: Marsa Matrouh v Egyptě, která se pyšní mořem připomínajícím Karibik; Sardinii s malebným městečkem Cagliari plným barevných domků a krásným přístavem; a Madeiru, která je ideální pro ty, kteří mají rádi přírodu a trekking. Na závěr se s vámi herec Václav Neužil podělí o své oblíbené dovolenkové destinace.

Číst více

55. díl – First minute, Plavba po Nilu, Marsa Matrouh

Marsa MatrouhExperti na cestách

55. díl – First minute, Plavba po Nilu, Marsa Matrouh

   •   22. února 2024

Dovolená může mít pro každého jinou podobu. Tento speciál Blue Style Expertů na cestách vás zavede do egyptské Marsa Matrouh, které se přezdívá egyptský Karibik, nebo na plavbu po egyptském Nilu na luxusní lodi. Sales director CK Blue Style Nicole Okonkwo Gattuso a guide care supervisor CK Blue Style Eva Sekalová vám poskytnou cenné rady, jak si vybrat tu správnou dovolenou podle vašich preferencí. Zatímco někteří hledají klidné hotely pro dospělé, jiní, jako senioři, preferují all inclusive pobyty s možností objevování okolí. Navíc vám herečka Šárka Krausová prozradí své oblíbené dovolenkové destinace. Připravte se na cestovatelský speciál, který vám pomůže naplánovat vaši ideální dovolenou.

Číst více

40. díl – Egypt – Marsa Matrouh

Marsa MatrouhEgyptExperti na cestách

40. díl – Egypt – Marsa Matrouh

   •   22. června 2023

Jen 3 hodiny letu od Prahy se nachází překrásné letovisko Marsa Matrouh. Podívejte se na další reportáž Blue Style Expertů na cestách a nechte se provést reportérkou Petrou Staňovou po této zatím neokoukané severoegyptské destinaci. Čekají na vás přepychové hotely i různorodé výlety. Díky dlouhým plážím s jemným pískem a tyrkysovým mořem si budete připadat jako v Karibiku!

Číst více

38. díl – Zdravé opalování, Marsa Matrouh

Marsa MatrouhExperti na cestách

38. díl – Zdravé opalování, Marsa Matrouh

   •   8. června 2023

Hostem nového dílu Expertů na cestách je dermatoložka Monika Arenbergerová. Dozvíte se, jak se zdravě a bezpečně opalovat a přitom se nespálit. Reportérka Petra Staňová vám spolu s Lenkou Pátek, obchodní ředitelkou CK Blue Style, představí egyptské letovisko Marsa Matrouh i další zajímavé destinace a herec Igor Orozovič prozradí, jak letos tráví dovolenou.

Číst více