Experti na cestách - Blue Style Blog
Tlačítko Zpět nahoru
Říká se, že cestování je jediná věc, kterou si koupíte a opravdu vás udělá bohatší. Tak vyrazte! Díky našim expertům budete přesně vědět kam, kdy a jak.

Experti na cestách

26. díl

KyprDestinaceExperti na cestách

26. díl

   •   8. března 2023

Chcete dovolenou prožít přesně podle svých představ? S CK Blue Style si můžete vytvořit dovolenou na míru! V dnešním díle Expertů na cestách o tom mluvila Lenka Pátek, obchodní ředitelka zmíněné cestovní kanceláře. Zároveň jsme s ní probrali, co lze vidět v oblíbeném krétském regionu Chania a na malebném ostrově Kypr, i zda je na dovolené lepší platit kartou či hotově. Samozřejmě nechyběl ani cestovatelský hit týdne spolu s předpovědí počasí. Speciálním hostem pak byla herečka a modelka Anna Kadeřávková, která se podělila o své aktuální cestovatelské sny.

Číst více

25. díl

OmánDestinaceExperti na cestách

25. díl

   •   2. března 2023

Experti na cestách se tentokrát spolu s Lenkou Pátek, obchodní ředitelkou CK Blue Style, věnovali exotické dovolené. O své zážitky z Austrálie se pak podělili herec a moderátor Snídaně s Novou Ondřej Havel a jeho přítelkyně Bára Dvorská. Dalším hostem pořadu byl Mudr. Lukáš Kohout z kliniky infekčních onemocnění a cestovní medicíny FN Motol, který hovořil o doporučených i povinných očkováních a možných zdravotních rizicích v exotických destinacích. Na závěr jsme si vyslechli pozvánku do Ománu spolu s předpovědí počasí pro tuto okouzlující zemi.

Číst více

24. díl

DestinaceEgyptExperti na cestách

24. díl

   •   24. února 2023

V novém díle Expertů se budeme věnovat dovolené v páru bez dětí. Tipy, kde si pořádně odpočinout a kde se lze naopak bavit až do rána, nám dá Lenka Pátek, obchodní ředitelka CK Blue Style. Zpěvák Stanislav Hložek se podělí o svá cestovatelská přání a následně nám opět Lenka Pátek představí úplně novou egyptskou destinaci. Věnovat se budeme také tomu, jak řešit možné problémy s neodpovídajícím nebo nevyhovujícím ubytováním, a chybět nebude ani cestovatelský hit týdne spolu s předpovědí počasí.

Číst více

23. díl

DestinaceSpojené arabské emirátyExperti na cestách

23. díl

   •   16. února 2023

Adrenalinové zážitky i odpočinek v klidných mělkých zátokách. Takový kontrast nabízí Ras Al Khaimah, jeden z nejrozmanitějších a nejzelenějších Spojených arabských emirátů. Ve speciálu pořadu Experti na cestách se reportérka Petra Staňová vypravila prozkoumat, jakou zde lze prožít dovolenou. Těšit se můžete na ostrov Marjan Island s luxusními hotelovými komplexy, výlet za perlami i na návštěvu velkolepého pohoří Al Hadžar s nejvyšší horou Jabel Jais, kde na vás kromě jiného čekají adrenalinové atrakce, jako je zipline či bobová dráha dlouhá 1885 metrů!

Číst více

15. díl

DestinaceExperti na cestáchMaroko

15. díl

   •   26. května 2022

Hostem dalšího dílu Expertů na cestách je Lenka Pátek, obchodní ředitelka CK Blue Style, a řeč bude o pestrobarevném Maroku, zemi plné vůní a chutí, vhodné k odpočinku i poznávací dovolené. Dozvíte se jaká místa stojí za návštěvu či co je to marocká whisky. Hosti Eva a Said El Bourkhissi vám navíc představí arganový olej a jeho léčivé účinky.

Číst více