Experti na cestách - Blue Style Blog
Tlačítko Zpět nahoru
Říká se, že cestování je jediná věc, kterou si koupíte a opravdu vás udělá bohatší. Tak vyrazte! Díky našim expertům budete přesně vědět kam, kdy a jak.

Experti na cestách

60. díl – Bulharsko

BulharskoExperti na cestách

60. díl – Bulharsko

   •   28. března 2024

Jaké jsou nejnovější trendy pro letošní letní dovolenou? To vám prozradí obchodní ředitelka CK Blue Style Lenka Pátek, která také odhalí, proč stále více lidí láká Bulharsko. Rybář, zálesák, spisovatel a influencer Matěj Houška se svěří s jeho vysněnou destinací a meteoroložka Dagmar Honsová vám poví více o počasí v Bulharsku. Připravte se na inspirující cestovatelský speciál plný užitečných rad a zajímavých cestovatelských tipů!

Číst více

34. díl – Práce delegátů, Bulharsko

BulharskoExperti na cestách

34. díl – Práce delegátů, Bulharsko

   •   11. května 2023

V novém dílu Blue Style Expertů na cestách se zaměříme na práci delegátů a jejich nepostradatelnou roli na dovolené. Delegátka CK Blue Style Lucie Andrýsková vám prozradí, jak vypadá její typický pracovní den, a podělí se o nejbizarnější zážitky z praxe. Společně s odborníkem na Bulharsko, Markem Jakoubkem, prozkoumáme krásy této destinace a „ochutnáme“ i zdejší kuchyni. Meteoroložka Dagmar Honsová nám jako vždy prozradí, jaké počasí nás čeká v této úchvatné zemi.

Číst více