Blue Style Blog - světem krok za krokem
Tlačítko Zpět nahoru
„Každému připadají hvězdy jiné. Tomu, kdo cestuje, ukazují cestu. Pro jiného jsou to jen světélka na nebi. Pro vědce je to problém k řešení.“ Antoine de Saint-Exupéry

Nejnovější příběhy z cestování

Vyrazte za potápěním do průzračných vod Malediv!

MaledivyDestinace

MaledivyDestinace

Potápění na Maledivách: Vyrazte za podmořským světem do ráje!

  •  19. ledna 2024

Maledivy jsou známé jako exotický ráj, a to zejména díky své poklidné atmosféře, dechberoucím plážím a zářivě modrému moři. Zažít tu však můžete mnohem víc než jen pohodový odpočinek. Zažijte nezapomenutelné zážitky během potápění na Maledivách a objevte neskutečné bohatství zdejších vod!

Číst více

Maledivy

MaledivyTipy Lenky Pátek

MaledivyTipy Lenky Pátek

Na Maledivách jsem si ulovila večeři, vzpomíná Lenka Pátek

  •  17. listopadu 2023

Miluji Maledivy, je to jedna z mých nejoblíbenějších exotických destinací. Rozhodně tam není nuda, jak by si někdo mohl myslet. Na Maledivách mě baví šnorchlování, rybolov, paddleboard i katamarán. Navíc je to jedna z mála zemí, kam jsem schopná se sbalit pouze do příručního zavazadla. Během dovolené si vystačím s několika základními věcmi včetně šnorchlovací výbavy. Hoteliéři chtějí, abychom se cítili skvěle, a dělají pro to všechno. Zamilovala jsem si i tamější gastronomii, kterou z velké části tvoří ryby a nejrůznější dary moře.

Číst více

Dovolená na Maledivách

MaledivyDestinace

MaledivyDestinace

Dovolená na Maledivách: Vítejte v exotickém ráji!

  •  23. října 2023

Často od svých přátel a okolí slýchám: „Co bych dělal/a na Maledivách? Tam by mě to nebavilo, malý ostrůvek, projdeš ho za pár minut a pak nevíš co by!“ Na to mám však rychlou odpověď: „Na Maledivách se zkrátka nejde nudit!“ Skutečně, mohu vám slíbit, že dovolená na Maledivách vás bude bavit.

Číst více

Maledivy –⁠ pláže, které musíte vidět

MaledivyDestinace

MaledivyDestinace

Maledivy –⁠ 7 pláží, které musíte vidět

  •  23. března 2023

Maledivy, často označované jako ráj na Zemi, jsou známé svým krásným azurovým mořem a bohatým pestrobarevným podmořským životem. K tomu však náleží i krásné pláže s jemným bílým pískem obklopené palmami, které jsem každoročně lákají turisty z celého světa. Těžko totiž budete na světě hledat krásnější! A jaké z nich si tedy určitě nenechat ujít?

Číst více