Experti na cestách - Blue Style Blog
Tlačítko Zpět nahoru
Říká se, že cestování je jediná věc, kterou si koupíte a opravdu vás udělá bohatší. Tak vyrazte! Díky našim expertům budete přesně vědět kam, kdy a jak.

Experti na cestách

59. díl – Poznávací dovolená a okruhy – Egypt, Maroko, Turecko, Omán

OmánTureckoEgyptExperti na cestáchMaroko

59. díl – Poznávací dovolená a okruhy – Egypt, Maroko, Turecko, Omán

   •   21. března 2024

Tento díl je určen zejména těm, kteří preferují aktivní dovolenou a chtějí poznat nová místa, historii a zažít místní kulturu. Obchodní ředitelka CK Blue Style Lenka Pátek představí různé destinace: plavbu po egyptském Nilu na luxusní lodi, osmidenní cestu napříč barvitým Marokem, let balonem v turecké Kappadokii nebo putování Ománem s jeho panenskou přírodou. Dozvíte se také, kdy je nejlepší vyrazit na poznávací dovolenou, a youtuber, kulturista Jakub Enžl prozradí, zda na dovolené preferuje odpočinek, nebo raději vyráží na výlety.

Číst více

47. díl – Egypt, Hotel Casa Blue Beach Resort

EgyptExperti na cestách

47. díl – Egypt, Hotel Casa Blue Beach Resort

   •   14. prosince 2023

Přinášíme vám další díl Blue Style Expertů na cestách, který je opět plný cestovatelských tipů. Tentokrát vás zavedeme do exotického Egypta. Země ležící na pomezí severní Afriky a jihozápadní Asie se pyšní bohatou historií a nabízí úchvatné možnosti ke koupání a potápění. Lenka Pátek, obchodní ředitelka CK Blue Style, vám poví více o nejkrásnějších místech, která stojí za návštěvu, a poradí, co ochutnat z místní gastronomie. Prozkoumáme také různé typy hotelů, od těch určených pouze pro dospělé až po multigenerační hotely. A pokud přemýšlíte, kam se vydat za teplem v zimních měsících, Egypt je ideální volbou. O své zážitky z této fascinující země se podělí i DJka Andrea Pomeje. Připojte se k nám a objevte kouzlo Egypta!

Číst více

45. díl – Dovolená last minute, Exotika – Kapverdy, Omán, Egypt

OmánEgyptExperti na cestáchKapverdy

45. díl – Dovolená last minute, Exotika – Kapverdy, Omán, Egypt

   •   30. listopadu 2023

Tento díl je věnován všem milovníkům exotické dovolené. Obchodní ředitelka CK Blue Style Lenka Pátek vám poradí, jak si vybrat ta nejlepší místa. Exotická dovolená je plná zážitků, cestování, umožňuje poznat místní kulturu, lidi, ochutnat tradiční jídlo, můžete šnorchlovat a potápět se v krásných vodách. Dozvíte se, proč se vydat do pohádkového Ománu nebo kdy je vhodné období pro návštěvu Kapverd nebo Egypta a kam se vydat za sluncem za nejvýhodnější ceny. Hostem Blue Style Expertů na cestách je Vendula Pizingerová, prezidentka nadačního fondu Kapka naděje, která se podělí o své zážitky z dovolené na Kapverdách se svým synem, jak zvládli let a jaké bylo hotelové zázemí pro děti.

Číst více

40. díl – Egypt – Marsa Matrouh

Marsa MatrouhEgyptExperti na cestách

40. díl – Egypt – Marsa Matrouh

   •   22. června 2023

Jen 3 hodiny letu od Prahy se nachází překrásné letovisko Marsa Matrouh. Podívejte se na další reportáž Blue Style Expertů na cestách a nechte se provést reportérkou Petrou Staňovou po této zatím neokoukané severoegyptské destinaci. Čekají na vás přepychové hotely i různorodé výlety. Díky dlouhým plážím s jemným pískem a tyrkysovým mořem si budete připadat jako v Karibiku!

Číst více

39. díl – Egypt

EgyptExperti na cestách

39. díl – Egypt

   •   15. června 2023

Tento speciál je určen především těm, kteří milují výlety a chtějí poznat více než jen hotelové resorty. Blue Style Experti na cestách vás vezmou do Egypta. Společně s reportérkou Petrou Staňovou se podíváme na ta nejzajímavější místa. Navštívíme například největší oázu v Egyptě, Síwu, a prozkoumáme tajemství pyramid v Gíze. Připojte se k nám a objevujte kouzlo severního Egypta!

Číst více

24. díl

DestinaceEgyptExperti na cestách

24. díl

   •   24. února 2023

V novém díle Expertů se budeme věnovat dovolené v páru bez dětí. Tipy, kde si pořádně odpočinout a kde se lze naopak bavit až do rána, nám dá Lenka Pátek, obchodní ředitelka CK Blue Style. Zpěvák Stanislav Hložek se podělí o svá cestovatelská přání a následně nám opět Lenka Pátek představí úplně novou egyptskou destinaci. Věnovat se budeme také tomu, jak řešit možné problémy s neodpovídajícím nebo nevyhovujícím ubytováním, a chybět nebude ani cestovatelský hit týdne spolu s předpovědí počasí.

Číst více