Dovolená v Marsa Alam – zažijte pouštní dobrodružství!

DestinaceMarsa AlamEgypt

Lákají vás krásy mořského života i fascinující poušť? V egyptském letovisku Marsa Alam najdete obojí!

Marsa Alam je jednou ze čtyř destinací v Egyptě, kam se lze vypravit na překrásnou dovolenou s cestovní kanceláří Blue Style. Tato lokalita je vhodná zejména pro cestovatele, kteří si chtějí užít svůj zasloužený klid, ale také zažít nějaké to dobrodružství. 

Najdete zde luxusní hotelové paláce, ve kterých si budete připadat jako v bavlnce, bohatý život blankytně modrého Rudého moře, úžasné pláže, romantické zátoky a zákoutí i mnoho dalšího. Jednoduše tu na vás čeká pohádková dovolená!

Pokud se destinaci Marsa Alam rozhodnete navštívit, určitě byste neměli vynechat půldenní safari výlet, pořádaný cestovní kanceláří Blue Style. Proč? Zkrátka to stojí za to! Zažijete během něj totiž mnoho zábavy a zajímavých okamžiků. Navíc vás celý den bude provázet průvodce, na kterého se můžete v případě potřeby obracet.

Na výpravu vyrazíte džípem. Po cestě nebude chybět zastávka s občerstvením a budete mít i možnost ochutnat vodní dýmku. V průběhu výletu vyzkoušíte jízdu nejen na velbloudech, ale také na čtyřkolkách! O vaši bezpečnost se samozřejmě postaráme a zapůjčíme vám helmu. 

Dále navštívíte beduínskou vesnici, kde se setkáte s místními zvyky a nahlédnete do života zdejších obyvatel. Věřte, že pro mnohé cestovatele se jedná o skutečně zajímavý zážitek. Po západu slunce vás pak bude čekat barbecue večeře a orientální show plná tance. 

Až se úplně setmí, budete mít možnost dalekohledem pozorovat hvězdy. Doporučujeme si tuto kouzelnou a romantickou chvilku opravdu vychutnat, obloha v poušti je zkrátka jedinečná. Nakonec se přesunete opět do hotelu, kde vás bude čekat měkká postel a snad i noc plná pěkných snů po příjemně prožitém dni. 

S CK Blue Style se samozřejmě můžete vydat i na další výlety, stačí si jen vybrat, co všechno chcete vidět a zažít. Tak pojeďte na dovolenou do Marsa Alam a prožijte chvíle klidu i dny plné dobrodružství a zábavy!

Slide
Experti na cestách

Experti na cestách: 38. díl

Experti na cestách: 39. díl

Experti na cestách

Mohlo by vás zajímat

Experti na cestách - 7. díl

Experti na cestách: 7. díl

Nejste zastánci pouhého válení se na lehátku, ale rádi byste vyrazili na aktivní dovolenou? Pokud máte rádi cyklistiku, tak tento díl je jednoznačně pro vás. Doporučíme destinace, konkrétní místa a dokonce přesné trasy, kam na kole vyrazit. Hostem pořadu je také zpěvák Voxel, který nám řekne své vlastní plány na léto. Share Tweet Email

Číst více

Suvenýry: Na co si dát pozor?

Suvenýry: Co si lze přivézt zpět domů, a na co si dát naopak pozor?

Suvenýry. Kdo by je neměl rád? Společně s nimi si můžete přivézt domů na památku kousek své dovolenkové destinace a kdykoli ho ve své domácí vitrínce zahlédnete, přenesete se aspoň v myšlenkách na chvílí zpátky tam, kde vám bylo tak dobře. Kterým suvenýrům byste se však měli vyhnout, abyste se nedostali do potíží při svém […]

Číst více

Národní park Ras Mohamed aneb nejlepší potápění v Egyptě

Nejlepší potápění v Egyptě: Ras Mohamed v Sharm El Sheikh

Jste milovníci potápění nebo byste ho třeba jen rádi vyzkoušeli? Pojeďte s CK Blue Style do Egypta a navštivte národní park Ras Mohamed, která nabízí to nejlepší potápění v Egyptě a možná i na celém světě! Share Tweet Email

Číst více