Experti na cestách - Blue Style Blog
Tlačítko Zpět nahoru
Říká se, že cestování je jediná věc, kterou si koupíte a opravdu vás udělá bohatší. Tak vyrazte! Díky našim expertům budete přesně vědět kam, kdy a jak.

Experti na cestách

59. díl – Poznávací dovolená a okruhy – Egypt, Maroko, Turecko, Omán

OmánTureckoEgyptExperti na cestáchMaroko

59. díl – Poznávací dovolená a okruhy – Egypt, Maroko, Turecko, Omán

   •   21. března 2024

Tento díl je určen zejména těm, kteří preferují aktivní dovolenou a chtějí poznat nová místa, historii a zažít místní kulturu. Obchodní ředitelka CK Blue Style Lenka Pátek představí různé destinace: plavbu po egyptském Nilu na luxusní lodi, osmidenní cestu napříč barvitým Marokem, let balonem v turecké Kappadokii nebo putování Ománem s jeho panenskou přírodou. Dozvíte se také, kdy je nejlepší vyrazit na poznávací dovolenou, a youtuber, kulturista Jakub Enžl prozradí, zda na dovolené preferuje odpočinek, nebo raději vyráží na výlety.

Číst více

58. díl – Omán

OmánExperti na cestách

58. díl – Omán

   •   14. března 2024

Ve speciálu Blue Style Expertů na cestách se reportérka Petra Staňová vydala do Ománu, aby prozkoumala nejluxusnější hotely této exotické destinace. Během své cesty navštívila také nádhernou písečnou poušť Rub al-Chálí, jednu z nejpůsobivějších na světě. Petra ochutnala místní exotické ovoce i různé pokrmy z velbloudího masa, čímž si přiblížila autentické ománské chutě a tradice.

Číst více

45. díl – Dovolená last minute, Exotika – Kapverdy, Omán, Egypt

OmánEgyptExperti na cestáchKapverdy

45. díl – Dovolená last minute, Exotika – Kapverdy, Omán, Egypt

   •   30. listopadu 2023

Tento díl je věnován všem milovníkům exotické dovolené. Obchodní ředitelka CK Blue Style Lenka Pátek vám poradí, jak si vybrat ta nejlepší místa. Exotická dovolená je plná zážitků, cestování, umožňuje poznat místní kulturu, lidi, ochutnat tradiční jídlo, můžete šnorchlovat a potápět se v krásných vodách. Dozvíte se, proč se vydat do pohádkového Ománu nebo kdy je vhodné období pro návštěvu Kapverd nebo Egypta a kam se vydat za sluncem za nejvýhodnější ceny. Hostem Blue Style Expertů na cestách je Vendula Pizingerová, prezidentka nadačního fondu Kapka naděje, která se podělí o své zážitky z dovolené na Kapverdách se svým synem, jak zvládli let a jaké bylo hotelové zázemí pro děti.

Číst více

44. díl – Omán

OmánExperti na cestách

44. díl – Omán

   •   23. listopadu 2023

Toužíte po dovolené plné vůní, chutí a barev? Vydejte se s námi do Ománu! V dnešním speciálu Blue Style Expertů na cestách vám ukážeme, co tento arabský klenot nabízí. Omán je země, kde na jednom místě najdete pohoří, vápencová údolí, palmové plantáže a vodopády. Budete uchváceni přírodními krásami, bohatou kulturou a vřelým chováním místních obyvatel. Představíme vám rozmanitost přírodních zdrojů a historii. Nezapomenutelným zážitkem je také návštěva čtvrté největší písečné pouště na světě Rub Al Khali. Zažijte to nejlepší, co Omán nabízí!

Číst více

25. díl

OmánDestinaceExperti na cestách

25. díl

   •   2. března 2023

Experti na cestách se tentokrát spolu s Lenkou Pátek, obchodní ředitelkou CK Blue Style, věnovali exotické dovolené. O své zážitky z Austrálie se pak podělili herec a moderátor Snídaně s Novou Ondřej Havel a jeho přítelkyně Bára Dvorská. Dalším hostem pořadu byl Mudr. Lukáš Kohout z kliniky infekčních onemocnění a cestovní medicíny FN Motol, který hovořil o doporučených i povinných očkováních a možných zdravotních rizicích v exotických destinacích. Na závěr jsme si vyslechli pozvánku do Ománu spolu s předpovědí počasí pro tuto okouzlující zemi.

Číst více