First Minute dovolená: Široká nabídka, výhody a slevy

Rady na cestu

Jaké jsou výhody koupě zájezdu u cestovní kanceláře? Proč si pořídit dovolenou s dostatečným předstihem? V čem se First Minute dovolená liší od Last Minute? To všechno vám prozradíme v tomto článku!

Každý si ideální dovolenou představuje jinak – někdo se těší až se natáhne na vyhřátém lehátku a nachytá dokonalý bronz, jiného lákají zajímavé výlety za poznáním a další už se nemůže dočkat, až ochutná všechny gastronomické speciality dané destinace. Jedno však mají naše představy společné. Chceme si odpočinout a bavit se po svém!

Cestovní kancelář Blue Style se specializuje na všechna přání svých klientů, a proto v její nabídce nechybí ani First Minute zájezdy pro cestovatele, pro něž je nejdůležitější nízká cena, ale zároveň vysoký komfort a splnění všech představ i požadavků. A jaké výhody tento typ dovolené tedy přináší?

Nejprve výhody cestování s CK

V první řadě si pojďme říct, jaké výhody má vlastně zájezd s cestovní kanceláří. Rozhodně se jedná o pohodlnou a snadnou variantu. Zařízení dovolené vás nestojí mnoho práce, stačí si jen vybrat z nabídky destinací a hotelů a pomocí pár kliknutí máte vše vyřízeno – letenky, ubytování, stravování, transfer z letiště a zpět, případně i možný program. Tomu říkáme kompletní servis!

Cestovní kancelář vyřídí vše za vás, postará se o vás před cestou i během ní. Vyřešení formalit je rychlé a jednoduché, čímž ušetříte svůj drahocenný čas a nemusíte se stresovat s plánováním a zařizováním. Navíc si vybíráte z hotelů, které jsou prověřené po stránce kvality služeb.

Jak se liší průběh First Minute a klasické dovolené?

V podstatě nijak. Rozhodně nemusíte mít obavy z toho, že byste byli nějak znevýhodněni, co se týká například služeb a podobně. Tyto zájezdy fungují stejně jako standardní dovolená a platí pro ně stejná pravidla – máte právo na všechny informace, smlouvu a během pobytu by k vám rozhodně nemělo být přistupováno jinak než k ostatním turistům. 

Zaplaťte méně a získejte i další výhody!

Jak už bylo řečeno v úvodu, jednou z hlavní výhod First Minute dovolené je často nižší cena. Obecně platí pravidlo, že čím dříve zájezd objednáte, tím můžete dostat větší slevu. Řada cestovních kanceláří navíc svým zákazníkům nabízí i další výhody a bonusy, jako je nízká záloha, super slevy pro dospělé, děti zdarma, parkování přímo u letiště, slevy pro skupiny nebo dokonce změna zájezdu zdarma.

Striktní termín dovolené, početná skupina či potřeba jistoty? Řešením je First Minute!

Tento typ dovolené je určitě vhodný pro všechny cestovatele, kteří chtějí ušetřit a zároveň mít jistotu, že najdou dovolenou přesně odpovídající všem jejich představám. V rámci First Minute máte totiž pestrou možnost volby – můžete si vybrat z kompletní široké nabídky destinací i hotelů a nemusíte nijak slevovat ze svých nároků.  

Nejvíce atraktivní zájezdy bývají totiž docela často poměrně rychle vyprodané. Pokud byste tedy čekali až do poslední chvíle, může se vám stát, že bude vaše vysněná destinace v daném termínu již vyprodaná, v hotelu nebude dostatek míst a podobně. 

Při vybírání First Minute dovolené máte navíc dostatek času na to, abyste si v klidu prošli nabídku i její podrobnosti, porovnali ji s jinými, přečetli si recenze ostatních cestovatelů a srovnali ceny. Stejně tak máte prostor i po rezervaci vybraného zájezdu a můžete se v klidu připravit a doplánovat detaily například zda máte platný pas, co všechno chcete v destinaci vidět a zažít, nebo kam zajdete na romantickou večeři se svojí drahou polovičkou. Vyhnete se tak stresu se zařizováním všech věcí narychlo.

Abychom to shrnuli, First Minute dovolená je tedy vhodná pro všechny, kteří chtějí ušetřit, nechtějí slevovat ze svých nároků či mají více specifické požadavky, přejí si mít dost času na plánování a přípravy, mají v práci striktně stanovenou dovolenou nebo cestují ve větších skupinách a chtějí zajistit místo všem. Je to přesně váš případ? Tak už na nic nečekejte a vyberte si svůj dokonalý zájezd s dostatečným předstihem. S námi se máte na co těšit!

BAKŠIŠ

Bakšiš: Jak na tento fenomén nejen arabského světa?

Last Minute dovolená: Cestujte za těch nejlepších podmínek!

Cestujte s námi: Výhody Last Minute dovolené

Mohlo by vás zajímat

Câmara de Lobos

Fotoreportáž: Městečko Câmara de Lobos na ostrově Madeira

Dovolená na portugalském ostrově Madeira, ležícím v Atlantském oceánu západně od Maroka, láká především milovníky přírody. Je tu však i několik měst a vesnic, které zaujmou nevšední architekturou, výtvarnými a sochařskými díly, poutavými tradicemi, pozoruhodnými přírodními unikáty a v neposlední řadě restauracemi nabízejícími neodolatelnou místní gastronomii. Rozhodně si nenechte ujít návštěvu malebné rybářské vesnice Câmara […]

Číst více

Objevte perly Tuniska

Objevte perly Tuniska: historické Kartágo a romantické Sidi Bou Said

Tunisko dlouhodobě patří mezi oblíbené cíle mnoha turistů, kteří sem míří za nekonečnými plážemi a tyrkysovým Středozemním mořem. Tato malá země na severu Afriky toho ale nabízí mnohem víc! Na své si zde přijdou zejména milovníci historie a architektury. Vydejte se proti proudu času a objevte ty nejkrásnější památky Tuniska v podobě Kartága a Sidi […]

Číst více

Dovolená na Mallorce

Dovolená na Mallorce: Tip na 5 krásných pláží, které vás budou bavit

Mallorca, největší z Baleárských ostrovů, je proslulá nádhernými písčitými plážemi a průzračně modrým mořem, ve kterém se odráží její přírodní krásy a kulturní rozmanitost. Není mnoho míst, kde byste jich našli tolik. V následujícím článku vám představíme ty nejkrásnější pláže Mallorky a zároveň zdůrazníme jejich zvláštnosti, které z nich činí nezapomenutelné destinace pro naprosto parádní […]

Číst více