Romana Habartová: Rozhovor s prodejkyní zájezdů CK Blue Style

Zajímavosti

Naši prodejci na pobočkách denně obslouží desítky nových i stávajících klientů CK Blue Style. Přestože se většina prodejů zájezdů odehrává online, mnoho lidí dává stále přednost osobnímu kontaktu v kamenných pobočkách. A to zejména kvůli zkušenostem našich prodejců. Destinace navštívili osobně, tudíž mohou klientům doporučit zájezd ušitý přímo na míru jejich požadavkům. A nejinak tomu je i v případě Romany Habartové, prodejkyně z pobočky CK Blue Style v Českých Budějovicích.

Jak dlouho už pracuješ jako prodejce zájezdů u CK Blue Style?

V týmu CK Blue Style jsem přes tři a půl roku. Nastoupila jsem v srpnu 2020, ještě během pandemie nemoci Covid-19. Mé začátky zde tedy byly velmi zajímavé.

Co tě na tvé práci nejvíce baví?

V první řadě mě baví různorodost každodenní práce, poznávání nových klientů a plnění jejich přání, aby si svou dovolenou užili podle svých představ. Samozřejmě velkým bonusem práce v CK Blue Style je také skvělý tým a možnost cestovat do různých zemí v rámci služebních infocest.

V pořadu Blue Style Experti na cestách jsme nedávno probírali již právě zmiňované infocesty a jejich náplň. Kdy a kde naposledy jsi na takové infocestě byla? A pomohla ti tato služební cesta v tvé práci?

V červnu minulého roku jsem měla šanci zavítat na řecký ostrov Kos. Jelikož jsme velkou firmou, fungují infocesty i jako skvělý teambuilding, kdy máme šanci poznat ostatní kolegy a kolegyně z různých poboček i pražské centrály. Z každé infocesty si vždy přivážím nové poznatky ohledně hotelů, stovky fotek, ale také nová přátelství. A právě osobní zkušenosti z destinací jsou tím, co nám nejvíce pomáhá při přímém prodeji, jelikož klienty více zaujmou naše vlastní příběhy než jen strohé popisky u hotelů. V tom vidím i hlavní důvod, proč stále mnoho lidí využívá služeb nás, pobočkových prodejců, místo toho, aby si vše naklikali sami online.

Jaká je tvá nejoblíbenější destinace?

Je těžké zvolit jen jednu. V rámci infocesty jsem si zamilovala Spojené arabské emiráty, ráda se však ale podívám také do Egypta, Turecka nebo třeba do Itálie.

Jaký hotel v Egyptě nebo Tunisku bys například doporučila?

V Egyptě bych ráda vyzdvihla hotely řetězce Sunrise. Zmínit mohu třeba Hotel Sunrise Royal Makadi Resort, který je ideálním místem pro krásnou rodinnou dovolenou, nebo Hotel Sunrise Tucana Resort, kam rádi cestují ti nejnáročnější klienti. Pokud jde o Tunisko, zde bych určitě doporučila navštívit náš klubový Hotel Monarque Club Rivage Monastir.

Jaký typ klientů za tebou nejčastěji chodí? Jsou to spíše starší lidé, rodiny s dětmi, nebo naopak mladší?

Asi převažují rodiny s dětmi, a to především v období prázdnin. Není však výjimkou, že k nám zavítají i sólo cestovatelé, nebo naopak novomanželé těšící se na svatební cestu.

Na co se tě nejčastěji klienti ptají při výběru/koupi zájezdu?

Často se zajímají o možnosti výletů s našimi delegáty nebo o to, zda jsou v destinaci vhodné podmínky pro šnorchlování či potápění. A klienti, které například čeká jejich první letecká dovolená, oceňují také obecné informace o tom, jak se třeba dostat přes odbavení až k letadlu.

Vrací se k tobě klienti?

Ano, mám mnoho svých stálých klientů, kteří se na mě obrací jednou, dvakrát i třikrát do roka, abych jim pomohla s výběrem nové destinace nebo abych jim našla co nejvýhodnější termín v jejich oblíbeném hotelu. Právě oni jsou jedním z důvodů, proč mě tato práce neustále baví a naplňuje.

Chcete se i vy přidat do našeho prodejního týmu a získat tak zajímavou práci, při které se nebudete ani vteřinu nudit?

Pošlete své CV na pobočky@blue-style.cz.

Těšíme se na vás!

Čínský horoskop na rok 2024 aneb Rok dřevěného Draka

Čínský horoskop na rok 2024 aneb Rok dřevěného Draka

Casas de colmo: Tradiční barevné domky zdobí ostrov Madeira

casas de colmo

Mohlo by vás zajímat

Faliraki

Fotoreportáž: Letovisko Faliraki na řeckém ostrově Rhodos

Řecký ostrov Rhodos si už stihla oblíbit spousta českých turistů. A není divu – je tam nádherně od května až do půlky listopadu! Přitom je vzdálen pouhé tři hodiny letu. Navíc je součástí Evropy, tudíž nepotřebujete cestovní pas ani vízum, stačí platný občanský průkaz. Nejživější letovisko se jmenuje Faliraki a nachází se na severovýchodě, jen […]

Číst více

Šnorchlování a potápění v Rudém moři

Šnorchlování a potápění v Rudém moři: Podvodní ráj plný barev a biodiverzity

Rudé moře je jedním z nejoblíbenějších cílů pro šnorchlování a potápění na světě, a to z dobrého důvodu. Toto moře, které leží mezi Afrikou a Arabským poloostrovem, je domovem fascinujícího podmořského světa, který zahrnuje různorodé druhy ryb, korálů a dalších podmořských tvorů. Pokud jste milovníkem dobrodružství a zároveň obdivovatelem krásného podmořského světa, Šnorchlování a potápění […]

Číst více

Dovolená na Kapverdách

Kapverdské tradice a zvyky, které vás možná překvapí

Pohnutá historie Kapverdských ostrovů svedla dohromady dva velmi odlišné světy. Ve zdejší unikátní kreolské kultuře se mísí duch rozličných civilizací z pevninské Afriky a evropského Portugalska. To má za následek i některé zvláštní kapverdské tradice a zvyky, které se zde do dnešních dnů dodržují. Pojďme se nyní společně podívat na některé z nich! Share Tweet […]

Číst více