Rodinná dovolená: Česky mluvící delegáti a dětské kluby v Egyptě

Rady a tipyDestinaceEgypt

Rodinná dovolená nebyla nikdy snazší! Užijte si perfektní dovolenou nejen v Egyptě, kde na vás čekají proškolení delegáti, kteří mluví naším rodným jazykem. Děti si zase užijí spoustu srandy v Croco Clubu s těmi nejlepšími animátory. Zkrátka je to hotový ráj pro všechny, kteří hledají multigenerační dovolenou, tak aby přeci bavila každého člena rodiny!

Představte si, že jste na krásné písečné pláži, slunce svítí a vaše děti jsou v bezpečí v rukou skvělých animátorů, kteří mluví vaším jazykem. Ano, česky! Cestovní kancelář Blue Style si klade za cíl, aby se každý cítil jako doma, i když je tisíce kilometrů daleko od domova. Delegáti a animátoři jsou pečlivě vybíráni a školeni tak, aby vaše dovolená byla nejen příjemná, ale hlavně bezproblémová.

Rodinná dovolená bez starostí s Croco Clubem!

A teď k těm dětským klubům. Mnoho z ověřených hotelů, které Blue Style nabízí, disponují skvěle vybavenými dětskými kluby Croco Cluby. Tyto kluby nejsou jen obyčejnými hernami. Jedná se o centra zábavy, kreativity a učení, kde se děti mohou zúčastnit různých aktivit – od uměleckých dílen až po sportovní hry. Co více si přát na dovolené, než aby vaše děti byly šťastné a vy jste si mohli užívat zasloužený odpočinek nebo třeba romantický večer s partnerem. Dovolenou si zkrátka musí užít všichni, od toho se na ni jezdí, ne?

Animátoři v Croco Clubu mluví česky, takže se vaše děti rychle zapojí do hry a najdou si nové kamarády. Komunikace je přeci klíčová! Děti se snadno domluví ve svém rodném jazyce, a hned se cítí bezpečněji a šťastněji. A když jsou děti šťastné, jsou šťastní i rodiče!

Nemluvě o tom, že mnoho rodinných hotelů v nabídce Blue Style je opravdu pečlivě vybíráno, aby splnily vaše očekávání. Najdete zde skvělé bazény, atrakce a programy pro děti všech věkových kategorií, od batolat po teenagery. Všechno je navržené tak, aby se vaše vysněná dovolená proměnila v jedno nezapomenutelné dobrodružství.

Česky mluvící delegáti vám rádi se vším pomohou!

Nesmíme však zapomenout i na profesionály ve svém oboru, a to na česky mluvící delegáty, kteří jsou v destinaci k dispozici všem klientům. Ať už se jedná o pomoc s ubytováním, nabídky skvělých výletů nebo řešení nestandardních situací. Buďte k nim však shovívaví, delegáti mají na starosti mnoho hotelů a s tím je spojené i velké množství klientů. Vždy se však snaží vše vyřešit, co nejrychleji a ke spokojenosti všech.

Tak co říkáte, nechce se vám už sbalit kufry a vyrazit na rodinnou dovolenou snů s Blue Style? Egypt čeká a s ním nekonečné možnosti zábavy, relaxace a dobrodružství. Buďte tam, kde se cítite skvěle, společně s vaší rodinou a v rukou profesionálů, kteří vám rozumí.

 

město Santa Maria na ostrově Sal

Santa Maria: Nejživější letovisko na kapverdském ostrově Sal

Zlaté Písky: Bulharské letovisko láká na pláže i zajímavé okolí

bulharské letovisko Zlaté Písky

Mohlo by vás zajímat

pozvánka do The National Aquarium Abu Dhabi

The National Aquarium Abu Dhabi: Nová turistická atrakce v SAE

Největší akvárium Středního východu bylo nedávno otevřeno v Abu Dhabi, hlavním městě Spojených arabských emirátů. Nese název The National Aquarium Abu Dhabi a je součástí moderní nábřežní zóny Al Qana. V deseti tematických zónách spatříte více než 46 tisíc živočichů! Mezi nejzajímavější obyvatele této atrakce patří sedmimetrová krajta Super Snake, která je údajně nejdelším plazem […]

Číst více

Nejkrásnější pláže Sardinie

Dovolená v Itálii: Nejkrásnější pláže Sardinie

Italský ostrov Sardinie je právem nazývaný „perlou Středomoří“ a patří mezi vyhledávané dovolenkové ráje. Svým návštěvníkům nabízí vše od nádherné divoké přírody přes okouzlující pláže po zajímavé historické památky. Objevte ty nejkrásnější pláže Sardinie společně s námi! Share Tweet Email

Číst více

Experti na cestách: 47. díl

47. díl – Egypt, Hotel Casa Blue Beach Resort

Přinášíme vám další díl Blue Style Expertů na cestách, který je opět plný cestovatelských tipů. Tentokrát vás zavedeme do exotického Egypta. Země ležící na pomezí severní Afriky a jihozápadní Asie se pyšní bohatou historií a nabízí úchvatné možnosti ke koupání a potápění. Lenka Pátek, obchodní ředitelka CK Blue Style, vám poví více o nejkrásnějších místech, […]

Číst více