Knižní průvodce Řeckem vám usnadní dovolenou na Krétě, Kosu i Korfu

DestinaceŘeckoKrétaKorfuKos

Chystáte se do Řecka? Díky CK Blue Style můžete strávit dovolenou na devíti řeckých ostrovech. Nabízí se Kréta, Rhodos, Kos, Samos, Korfu, Kefalonie, Zakynthos, Lefkada a Santorini. Hodně informací se dozvíte na internetových stránkách cestovní kanceláře, inspiraci najdete taktéž v tomto blogu nebo v infoknize na hotelové recepci. Další variantou je knižní průvodce Řeckem, který si můžete koupit v knihkupectví nebo objednat v e-shopu.

V řadě knih nechybějí ani mapy s označením a popisem zajímavých míst. Co se Řecka a jeho ostrovů týče – seznam dostupných publikací u společnosti Knihy Dobrovský naleznete ZDE. A nezapomeňte na skutečnost, že se během dovolené na některém ze zmíněných ostrovů lze vypravit na organizovaný lodní výlet na jiný řecký ostrov, třeba na Ithaku, Paxos, Antipaxos, Symi, Kalymnos či Nisyros.

knižní průvodce Řeckem vás naláká i na ostrov Samos

Navnadí vás také cestopis

Nejeden knižní průvodce Řeckem se zaměřuje na celé Řecko. Tyto publikace bývají silnější a logicky i dražší. Pak jsou takové, které vám představí pouze jeden až dva ostrovy najednou. Za ty zaplatíte méně a současně se dozvíte mnohem více informací o konkrétní destinaci, v níž budete během dovolené pobývat. Některé knihy pro změnu popisují všechny významné ostrovy v Egejském moři, další zase výhradně Jónské ostrovy.

pláž na řeckém ostrově Kos

Baví vás různé sporty, včetně vodních? Anebo máte jiného koníčka, kterému se hodláte během dovolené na řeckých ostrovech věnovat? V tom případě se vám bude hodit specializovaný knižní průvodce Řeckem, určený například jachtařům. Na pultech knihkupectví nebo v e-shopu objevíte i autentické cestopisy, bohaté nejen na informace, ale rovněž na dojmy a zážitky.

jeskyně Matala na ostrově Kréta

Kterému ostrovu dát přednost?

Láká vás dovolená v Řecku, ale stále ještě nevíte, který ostrov vybrat? Například Kréta je proslulá díky plážím Balos, Elafonisi či Matala. Nejživějším letoviskem na Rhodosu je Faliraki, milovníci kitesurfingu či windsurfingu míří na pláž Prasonisi. Ostrov Kos vás jistě zaujme plážemi Agios Stefanos a Kavo Paradiso. Velkými lákadly na ostrově Samos je pláž Potami či městečko Kokkari, kde to žije ve dne i v noci. Na Korfu můžete obdivovat dvojitou pláž Porto Timoni a okouzlující mys Drastis… Dokonale vás navnadí nejen blog CK Blue Style, ale také knižní průvodce Řeckem z nabídky společnosti Knihy Dobrovský!

mys Drastis na ostrově Korfu

proslulá pláž v regionu Chania na ostrově Kréta

Falasarna: Pláž na ostrově Kréta patří k nejčistším v celém Řecku

Djerba: poznávací výlety

Mohlo by vás zajímat

Dovolená s přáteli, partnerkou či partnerem

Dovolená s přáteli, partnerkou či partnerem? Vyzkoušejte hotely pouze pro dospělé!

Co jsou „hotely pouze pro dospělé“ a kde je najdete? Jaké výhody má dovolená v takovém typu hotelu? To vše vám prozradíme v tomto článku! Share Tweet Email

Číst více

Dovolená na Mauriciu

Dovolená na Mauriciu: 3 nejkrásnější zážitky v tropickém ráji

Láká vás dovolená na Mauriciu? Nudit se v tomto ostrovním tropickém ráji snad ani nejde, ale přesto jsme pro vás připravili pár tipů na aktivity, které byste si zde určitě neměli nechat ujít. Share Tweet Email

Číst více

Zažijte tureckou masáž v tradičních tureckých lázních hammam

Chystáte se do Turecka a chcete během dovolené podpořit ještě více svoje zdraví? Vyzkoušejte tradiční turecké lázně zvané hammam!  Share Tweet Email

Číst více